MINI One
Mini 1.2 Pepper Business | SCHUIF/KANTELDAK | NAVI | PDC V+A | CRUISE CONTROL | CLIMATE CONTROL | LMV 16'' | BLUETOOTH
Direct kopen, basisprijs: € 13.699,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.699,-
LEASEPRIJS: € 225,78 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.739,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI One |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 1.2 Pepper Business | SCHUIF/KANTELDAK | NAVI | PDC V+A | CRUISE CONTROL | CLIMATE CONTROL | LMV 16'' | BLUETOOTH |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 augustus 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 72.267 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 225,78 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.699,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PN-983-V |
| Motorinhoud: | 1.233 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.125 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.680 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- 16" Lichtmetalen velgen Loop Spoke zilver 6,5J x 16 195/55
- airco automatisch
- Automatische airconditioning
- Elektrisch bedienbaar schuif-/kantelbaar panoramadak
- Multifunctioneel stuurwiel
- Navigatiesysteem
- Bluetooth
- Bluetooth handsfree kit met USB audio interface
- Boordcomputer
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Middenarmsteun vóór met opbergruimte
- Mistlampen voor
- Park Assistant - automatisch parallel inparkeren
- Park Assist Pack
- Radio MINI Visual Boost
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel